Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Vlinderboom, dat dagelijks met veel plezier en energie klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen. Hieronder worden de teamleden en de groepsindeling vermeld.

Directie

Michelle in den Bosch

Adjunct directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: m.in.den.bosch@octant.nl

Marjolein Brouwer

Directie
Tel: 015-3694106
E-mail: m.brouwer@octant.nl

Aanwezig: ma, woe middag, do middag, vr ochtend

Patrick Kort-Spoelman

Directie
Tel: 015-3694106
E-mail: p.kortspoelman@octant.nl

Aanwezig: Di, do middag, vr middag

Administratie

Miranda Vernaven

Management assistent
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr tot 14.00u.

Conciërge

Carina Gravesteyn

Conciërge/gastvrouw
Tel: 015-3694106

Aanwezig: ma, di, do en vr

Kwaliteitsondersteuning

Chantal de Bruin

Kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: c.debruin@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

Groepsleerkrachten

Ilse Kemp

leerkracht groep 1/2a
Tel: 015-3694106
E-mail: i.kemp@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Annelies van Goolen

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: a.van.goolen@octant.nl

Aanwezig: ma, do om de week en vr

Monique ten Berge

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ten.berge@octant.nl

Aanwezig: di, wo en donderdag om de week

Geertje Smit

Leerkracht groep 1/2c
Tel: 015-3694106
E-mail: g.smit@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr om de week

Henriëtte Viguier

Leerkracht groep 1/2c
Tel: 015-3694106
E-mail: h.viguier@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr om de week

Marieke de Wever

Leerkracht groep 1/2d; specialist jonge kind
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Aanwezig: ma t/m do

Joyce Onos

Leerkracht groep 1/2d en 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: j.onos@octant.nl

Aanwezig: do en vr Om de week groep 5a op donderdag

Elma Huizinga

Leerkracht groep 3a
Tel: 015-3694106
E-mail: e.huizinga@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Esther Hogervorst

Leerkracht groep 3a
Tel: 015-3694106
E-mail: e.hogervorst@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Monique Hulzenboom

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Eline Handgraaf

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: e.handgraaf@octant.nl

Aanwezig: di, wo

Laura Volkering

Leerkracht groep 4a
Tel: 015-3694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Emma Huizinga

Leerkracht groep 4a
Tel: 015-3694106
E-mail: emma.huizinga@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Carolien Gelderblom

Leerkracht groep 4b
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

ma, di en wo

Mariette Hörchner

Leerkracht groep 4b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.horchner@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Sylvia Rijntjes

Leerkracht groep 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do om de week en vr

Kim van Steenbergen

groepsleerkracht groep 5b
Tel: 015-3694106
E-mail: k.vansteenbergen@octant.nl

Aanwezig: ma t/m do

Laksmi Tewarie

Leerkracht groep 5b
Tel: 015-3694106
E-mail: l.tewari@octant.nl

Aanwezig: vrijdag

Marjolein Zwik

Leerkracht groep 6a; rekencoördinator
Tel: 015-3694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Marja Amsterdam

Leerkracht groep 6a
Tel: 015-3694106
E-mail: m.amsterdam@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Heleen Prins

Leerkracht groep 6b; specialist NPO
Tel: 015-3694106
E-mail: h.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Ilse van den Munckhof

Leerkracht groep 6b; specialist W&T
Tel: 015-3694106
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: (wo), do en vr

Willeke Buijs

Leerkracht 7a
Tel: 015-3694106
E-mail: w.buijs@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Mariëtte Kroeze

Leerkracht groep 7a
Tel: 015-3694106
E-mail: m.kroeze.jonkman@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Nicole van de Velde

Leerkracht groep 7b; taalcoördinator
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Ayden Schuurmans

Leerkracht groep 8a en 8b
Tel: 015-3694106
E-mail: a.schuurmans@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr Om de week op woensdag groep 8b

Wendy Stein

Leerkracht groep 8b
Tel: 015-3694106
E-mail: w.stein@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do en vr

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Dylan Smit

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Tel: 015-3694106
E-mail: d.smit@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do

Leerlingondersteuning

Levien Verdoorn

Onderwijsassistent
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Mayra Sanders

onderwijsassistent bovenbouw
Tel: 015-3694106
E-mail: m.sanders.maduro@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

ICT ondersteuning

Carolien Gelderblom

Lid van ICTcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Monique Hulzenboom

Lid van ICT commissie
Tel: 015-3694106
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Ayden Schuurmans

Lid van de ICT commissie
Tel: 015-3694106
E-mail: a.schuurmans@octant.nl

Specialisaties

Laura Volkering

schoolopleider
Tel: 0153694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Marjolein Zwik

rekenspecialist
Tel: 0153694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Nicole van de Velde

taalspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Marieke de Wever

specialist peuter-kleuter
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Emma Huizinga

gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: emma.huizinga@octant.nl

Eventcommissie

Miranda Vernaven

Eventmanager
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr (tot 14.00u.)

Levien Verdoorn

Lid van eventcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Sylvia Rijntjes

Lid van eventcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, om de week do en vr