*

Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Vlinderboom, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Carin Robles

directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: c.robles@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuner

Michelle Pijl-Kraan

Kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: kwaliteitsondersteuner.vlinderboom@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, donderdag,vrijdag

Groepsleerkrachten

Levien Verdoorn

OOP, leerkracht PeuterOpstap
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag(ochtend)

Daniëlle van der Gouwe

leerkracht groep 1/2 A
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Krijna Francooijs

leerkracht groep 1/2 A en groep 3 B
Tel: 015-3694106
E-mail: c.francooijs@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag

Annelies van Goolen

leerkracht groep 1/2 B
Tel: 015-3694106
E-mail: a.van.goolen@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag en vrijdag

Monique ten Berge

leerkracht groep 1/2 B
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ten.berge@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag

Karen Vetten

leerkracht groep 1/2 C
Tel: 015-3694106
E-mail: k.vetten@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

Kim Good

leerkracht groep 1/2 C
Tel: 015-3694106
E-mail: k.good@octant.nl

Aanwezig: donderdag, vrijdag

Ilse van den Munckhof

leerkracht groep 3A
Tel: 015-3694106
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Mariëtte van Lawick

leerkracht groep 3B
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.lawick@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Danielle van Spengen

leerkracht groep 3
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.spengen@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag,vrijdag

Petra van Eendenburg

leerkracht groep 4
Tel: 015-3694106
E-mail: p.van.eendenburg@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag

Eddie Holwijn

leerkracht groep 4 en 7/8
Tel: 015-3694106
E-mail: e.holwijn@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Geertje Smit

leerkracht groep 4
Tel: 015-3694106
E-mail: g.smit@octant.nl

Aanwezig: maandag en dinsdag. Op dit moment geniet juf Geertje van haar verlof.

Bianca van Karsen

leerkracht groep 5
Tel: 015-3694106
E-mail: b.van.karsen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Johnny van Riel

leerkracht groep 5
Tel: 015-3694106
E-mail: j.van.riel@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marlies Ridderhof

leerkracht groep 6
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Femke Jekel

leerkracht groep 6
Tel: 015-3694106
E-mail: f.jekel@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag

Cindy Albers

leerkracht groep 7/ 8
Tel: 015-3694106
E-mail: c.albers@octant.nl

Aanwezig: woensdag, donderdag, vrijdag

Nadia van Soldt

leerkracht groep 7/8
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.soldt@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag. Op dit moment geniet juf Nadia van haar verlof.

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Esther Scheenaard

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Tel: 015-3694106
E-mail: e.scheenaard@octant.nl

Aanwezig: maandag

Leerlingondersteuning

Levien Verdoorn

leerlingondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Irma Bos

Logopedist
Tel: 06-81420448
E-mail: n.v.t.

Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag

Administratie

Miranda Vernaven

Management Assistent
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend.

Overige specialisaties

Marlies Ridderhof

specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Kim Good

specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: k.good@octant.nl

Aanwezig: donderdag, vrijdag

Mariette van Lawick van Pabst

specialist taal
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.lawick@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Nadia van Soldt

reken- en gedragspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.soldt@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag

Cindy Albers

specialist wetenschap en technologie
Tel: 015-3694106
E-mail: c.albers@octant.nl

Aanwezig: woensdag, donderdag,vrijdag

Bianca van Karsen

specialist gedrag
Tel: 015-3694106
E-mail: b.van.karsen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Daniëlle van der Gouwe

specialist gedrag
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag,vrijdag

Nadia van Soldt

Onderwijskundig ICT-er
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.soldt@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag

Helen van Swaaij

Native Speaker English
Tel: 015-3694106
E-mail: n.v.t.

Aanwezig: vrijdag