Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Vlinderboom, dat dagelijks met veel plezier en energie klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen. Hieronder worden de teamleden en de groepsindeling vermeld.

Directie

Hanneke de Frel

Directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: h.de.frel@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do en vr

Michelle Kraan

Adjunct-directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: m.kraan@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Administratie

Miranda Vernaven

Management assistent
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr tot 14.00u.

Conciërge

Carina Gravesteyn

Conciërge/gastvrouw
Tel: 015-3694106

Aanwezig: ma, di, do en vr

Kwaliteitsondersteuning

Petra van Eendenburg

Kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: p.van.eendenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Groepsleerkrachten

Laura Wielinga

leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.wielinga@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Mariette Hörchner

Leerkracht groep 1/2a
Tel: 015-3694106
E-mail: m.horchner@octant.nl

Aanwezig: wo en do

Monique ten Berge

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ten.berge@octant.nl

Aanwezig: di, wo en donderdag om de week

Annelies van Goolen

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: a.van.goolen@octant.nl

Aanwezig: ma, do om de week en vr

Geertje Smit

Leerkracht groep 1/2c
Tel: 015-3694106
E-mail: g.smit@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr om de week

Henriëtte Viguier

Leerkracht groep 1/2c
E-mail: h.viguier@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr om de week

Marieke de Wever

Leerkracht groep 1/2d; specialist jonge kind
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Annette Verbeek

Leerkracht groep 1/2d
Tel: 015-3694106
E-mail: a.verbeek@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Elma Huizinga

Leerkracht groep 3a
Tel: 015-3694106
E-mail: e.huizinga@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Daniëlle van der Gouwe

Leerkracht groep 3a; lid van managementteam
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: (di), wo, do

Monique Hulzenboom

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Laura Volkering

Leerkracht groep 3b en 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Daniëlle van Spengen

Leerkracht groep 4b (8.30-11.00u.)
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.spengen@octant.nl

Aanwezig: ma , di, wo

Laksmi Tewarie

Leerkracht groep 4b (8.30-11.00u.)
Tel: 015-3694106
E-mail: l.tewari@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Mariëlle van Adrichem

Leerkracht groep 4a en 4b (11.00-14.00u.)
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.adrichem@octant.nl

Aanwezig: hele week

Sylvia Rijntjes

Leerkracht groep 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do om de week en vr

Hanneke Soeterbroek

Leerkracht groep 5b
Tel: 015-3694106
E-mail: h.soeterbroek@octant.nl

Aanwezig : ma en di

Carolien Gelderblom

Leerkracht groep 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

wo, do en vr

Heleen Prins

Leerkracht groep 6b; specialist NPO
Tel: 015-3694106
E-mail: h.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Ilse van den Munckhof

Leerkracht groep 6b; specialist W&T
Tel: 015-3694106
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: (wo), do en vr

Nicole van de Velde

Leerkracht groep 6a; taalcoördinator
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: hele week

Jessey Spaans

Leerkracht groep 7a; ICTcontactpersoon
Tel: 015-3694106
E-mail: j.spaans@octant.nl

Aanwezig: hele week

Marjolein Zwik

Leerkracht groep 7b; lid van managementteam; rekencoördinator
Tel: 015-3694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig: ma, di, (wo)

Mariëtte Kroeze

Leerkracht groep 7b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.kroeze.jonkman@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Marlies Eijkman

Leerkracht groep 8; HB specialist
Tel: 015-3694106
E-mail: m.eijkman@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Marja Amsterdam

Leerkracht groep 8
Tel: 015-3694106
E-mail: m.amsterdam@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Natasja van Os

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.os@octant.nl

Aanwezig: wo en do

Leerlingondersteuning

Levien Verdoorn

Onderwijsassistent
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Mayra Sanders

onderwijsassistent bovenbouw
Tel: 015-3694106
E-mail: m.sanders.maduro@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

ICT ondersteuning

Jessey Spaans

ICT contactpersoon
Tel: 015-3694106
E-mail: j.spaans@octant.nl

Carolien Gelderblom

Lid van ICTcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Heleen Prins

Lid van ICTcommissie

Specialisaties

Laura Volkering

schoolopleider
Tel: 0153694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Marjolein Zwik

rekenspecialist
Tel: 0153694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig, wo, do en vr

Nicole van de Velde

taalspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Marieke de Wever

taalspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Tot dec 2020 vervanger onderbouwcoördinator Vanaf jan 2021 taalspecialist

Marlies Ridderhof

Specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Danielle van der Gouwe

gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Petra van Eendenburg

gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: p.van.eendenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Eventcommissie

Levien Verdoorn

Lid van eventcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Miranda Vernaven

Eventmanager
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr (tot 14.00u.)

Sylvia Rijntjes

Lid van eventcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, om de week do en vr

Vrijwilligers

Loek Blangé

begeleider techniek

Helen van Swaaij

native speaker English in de kleutergroepen

Tineke vd Bos

Begeleider bij leesactiviteiten en buitenspel