Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Vlinderboom, dat dagelijks met veel plezier en energie klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen. Hieronder worden de teamleden en de groepsindeling vermeld.

Directie

Hanneke de Frel

Directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: h.de.frel@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do en vr

Michelle Kraan

Adjunct-directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: m.kraan@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Administratie

Miranda Vernaven

Management assistent
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr tot 14.00u.

Conciërge

Carina Gravesteyn

Conciërge/gastvrouw
Tel: 015-3694106

Aanwezig: ma, di, do en vr

Kwaliteitsondersteuning

Petra van Eendenburg

Kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: p.van.eendenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Groepsleerkrachten

Annette Verbeek

Leerkracht groep 1/2a
Tel: 015-3694106
E-mail: a.verbeek@octant.nl

Aanwezig: wo en do

Laura Wielinga

leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.wielinga@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Monique ten Berge

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ten.berge@octant.nl

Aanwezig: di, wo en donderdag om de week

Annelies van Goolen

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: a.van.goolen@octant.nl

Aanwezig: ma, do om de week en vr

Geertje Smit

Leerkracht groep 1/2c
Tel: 015-3694106
E-mail: g.smit@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr om de week

Henriëtte Viguier

Leerkracht groep 1/2c
E-mail: h.viguier@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr om de week

Marieke de Wever

Leerkracht groep 1/2d
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Mariette Hörchner

Leerkracht groep 1/2d
Tel: 015-3694106
E-mail: m.bruinsma@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Elma Huizinga

Leerkracht groep 3a
Tel: 015-3694106
E-mail: e.huizinga@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Mariëlle van Adrichem

Leerkracht in opleiding groep 3a
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.adrichem@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Monique Hulzenboom

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Daniëlle van der Gouwe

Leerkracht groep 3b en 5b; lid van managementteam
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Jessey Spaans

Leerkracht in opleiding groep 4a
Tel: 015-3694106
E-mail: j.spaans@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do en vr

Laksmi Tewarie

Invalleerkracht
Tel: 015-3694106

Juf Laksmi valt in op de woensdagen van 24 maart t/m 21 april in groep 4a.

Daniëlle van Spengen

Leerkracht groep 4a en 4b
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.spengen@octant.nl

Aanwezig: ma en di gr 4b; wo gr 4a

Els Turnhout

groepsleerkracht groep 4b
E-mail: e.turnhout@octant.nl

Vanaf 18 maart in groep 4b op donderdag en vrijdag

Hanneke Soeterbroek

groepsleerkracht groep 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: h.soeterbroek@octant.nl

Aanwezig : ma en di

Carolien Gelderblom

groepsleerkracht groep 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

wo, do en vr

Sylvia Rijntjes

Leerkracht groep 5b
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do om de week en vr

Nicole van de Velde

groepsleerkracht groep 6a
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Heleen Prins

Leerkracht groep 6b; lid van managementteam
Tel: 015-3694106
E-mail: h.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Marja Amsterdam

leerkracht groep 6b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.amsterdam@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Kim Good

Leerkracht groep 7 en 8; lid van managementteam
Tel: 015-3694106
E-mail: k.good@octant.nl

Aanwezig: ma, di gr 7 en do, vr gr 8

Marjolein Zwik

Leerkracht groep 7
Tel: 015-3694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Marlies Ridderhof

Leerkracht groep 8
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Laura Volkering

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Momenteel is Laura Volkering met zwangerschapsverlof

Ilse van den Munckhof

Momenteel is juf Ilse met zwangerschapsverlof
Tel: 015-3694106
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vrijdag

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Natasja van Os

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.os@octant.nl

Aanwezig: wo en do

Leerlingondersteuning

Levien Verdoorn

Onderwijsassistent
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

ICT ondersteuning

Danielle van Spengen

ICT contactpersoon
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.spengen@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Carolien Gelderblom

Lid van ICTcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Specialisaties

Laura Volkering

schoolopleider
Tel: 0153694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Marjolein Zwik

rekenspecialist
Tel: 0153694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig, wo, do en vr

Nicole van de Velde

taalspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Marieke de Wever

taalspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Tot dec 2020 vervanger onderbouwcoördinator Vanaf jan 2021 taalspecialist

Marlies Ridderhof

Specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Kim Good

Specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: k.good@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo om de week, do en vr; begeleidt de flexgroepen

Danielle van der Gouwe

gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Petra van Eendenburg

gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: p.van.eendenburg@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Event management

Levien Verdoorn

Eventmanager
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Miranda Vernaven

Eventmanager
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr (tot 14.00u.)

Vrijwilligers

Loek Blangé

begeleider techniek

Helen van Swaaij

native speaker English in de kleutergroepen

Tineke vd Bos

Begeleider bij leesactiviteiten en buitenspel