Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Vlinderboom, dat dagelijks met veel plezier en energie klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen. Hieronder worden de teamleden en de groepsindeling vermeld.

Directie

Sylvia Stam

directeur (ad interim)
Tel: 015-3694106
E-mail: s.stam@octant.nl

Aanwezig: wisselende dagen tot de zomervakantie

Michelle in den Bosch

Adjunct directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: m.in.den.bosch@octant.nl

Administratie

Miranda Vernaven

Management assistent
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr tot 14.00u.

Conciërge

Carina Gravesteyn

Conciërge/gastvrouw
Tel: 015-3694106

Aanwezig: ma, di, do en vr

Kwaliteitsondersteuning

Chantal de Bruin

Kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: c.debruin@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

Groepsleerkrachten

Ilse Kemp

leerkracht groep 1/2a
Tel: 015-3694106
E-mail: i.kemp@octant.nl

Aanwezig: ma, do en vr

Mariette Hörchner

Leerkracht groep 1/2a
Tel: 015-3694106
E-mail: m.horchner@octant.nl

Aanwezig: di en wo

Annelies van Goolen

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: a.van.goolen@octant.nl

Aanwezig: ma, do om de week en vr

Monique ten Berge

Leerkracht groep 1/2b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ten.berge@octant.nl

Aanwezig: di, wo en donderdag om de week

Geertje Smit

Leerkracht groep 1/2c
Tel: 015-3694106
E-mail: g.smit@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr om de week

Henriëtte Viguier

Leerkracht groep 1/2c
Tel: 015-3694106
E-mail: h.viguier@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr om de week

Marieke de Wever

Leerkracht groep 1/2d; specialist jonge kind
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Annette Verbeek

Leerkracht groep 1/2d
Tel: 015-3694106
E-mail: a.verbeek@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Elma Huizinga

Leerkracht groep 3a
Tel: 015-3694106
E-mail: e.huizinga@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Daniëlle van der Gouwe

Leerkracht groep 3a; gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: (di), wo, do

Monique Hulzenboom

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.hulzenboom@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Laura Volkering

Leerkracht groep 3b
Tel: 015-3694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Mariëlle van Adrichem

Leerkracht groep 4a
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.adrichem@octant.nl

Aanwezig: hele week

Kim van Steenbergen

groepsleerkracht groep 4b
Tel: 015-3694106
E-mail: k.vansteenbergen@octant.nl

Aanwezig: ma t/m do

Laksmi Tewarie

Leerkracht groep 4b
Tel: 015-3694106
E-mail: l.tewari@octant.nl

Aanwezig: vrijdag

Daniëlle van Spengen

Leerkracht extra ondersteuning
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.spengen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo Danielle is momenteel met zwangerschapsverlof

Carolien Gelderblom

Leerkracht groep 5a
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

ma, di en wo

Sylvia Rijntjes

Leerkracht groep 5b
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do om de week en vr

Nicole van de Velde

Leerkracht groep 6a; taalcoördinator
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: hele week

Heleen Prins

Leerkracht groep 6b; specialist NPO
Tel: 015-3694106
E-mail: h.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Ilse van den Munckhof

Leerkracht groep 6b; specialist W&T
Tel: 015-3694106
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: (wo), do en vr

Jessey Spaans

Leerkracht groep 7a; ICTcontactpersoon
Tel: 015-3694106
E-mail: j.spaans@octant.nl

Aanwezig: hele week

Marjolein Zwik

Leerkracht groep 7b; rekencoördinator
Tel: 015-3694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig: ma, di, (wo)

Mariëtte Kroeze

Leerkracht groep 7b
Tel: 015-3694106
E-mail: m.kroeze.jonkman@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Marlies Eijkman

Leerkracht groep 8; HB specialist
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Marja Amsterdam

Leerkracht groep 8
Tel: 015-3694106
E-mail: m.amsterdam@octant.nl

Aanwezig: do en vr

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Natasja van Os

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.os@octant.nl

Aanwezig: wo en do

Leerlingondersteuning

Levien Verdoorn

Onderwijsassistent
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Mayra Sanders

onderwijsassistent bovenbouw
Tel: 015-3694106
E-mail: m.sanders.maduro@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

ICT ondersteuning

Jessey Spaans

ICT contactpersoon
Tel: 015-3694106
E-mail: j.spaans@octant.nl

Carolien Gelderblom

Lid van ICTcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: c.gelderblom@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Heleen Prins

Lid van ICTcommissie

Specialisaties

Laura Volkering

schoolopleider
Tel: 0153694106
E-mail: l.volkering@octant.nl

Aanwezig: di, wo en do

Marjolein Zwik

rekenspecialist
Tel: 0153694106
E-mail: m.zwik@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Nicole van de Velde

taalspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: n.van.de.velde@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vr

Marieke de Wever

specialist peuter-kleuter
Tel: 015-3694106
E-mail: m.de.wever@octant.nl

Marlies Ridderhof

Specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Danielle van der Gouwe

gedragsspecialist
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Eventcommissie

Miranda Vernaven

Eventmanager
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr (tot 14.00u.)

Levien Verdoorn

Lid van eventcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Sylvia Rijntjes

Lid van eventcommissie
Tel: 015-3694106
E-mail: s.rijntjes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, om de week do en vr