Werk in uitvoering! Binnenkort is deze site weer helemaal up to date.

Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Vlinderboom, dat dagelijks met veel plezier en energie klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen. Hieronder worden de teamleden en de groepsindeling vermeld.

Directie

Sylvia Stam

Directeur
Tel: 015-3694106
E-mail: s.stam@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Kwaliteitsondersteuner

Michelle Pijl-Kraan

Kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3694106
E-mail: kwaliteitsondersteuner.vlinderboom@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag

Groepsleerkrachten

Daniëlle van der Gouwe

Leerkracht groep 1/2 A
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.der.gouwe@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Monique ten Berge

Leerkracht groep 1/2 A
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ten.berge@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag

Jolanda Breman

Leerkracht groep 1/2 B
Tel: 015-3694106
E-mail: j.breman@octant.nl

Aanwezig maandag, dinsdag. Vrijdag: om de week.

Annelies van Goolen

Leerkracht groep 1/2 B
Tel: 015-3694106
E-mail: a.van.goolen@octant.nl

Aanwezig woensdag, donderdag. Vrijdag: om de week.

Annette Verbeek

Leerkracht groep 1/2 C, ondersteunt groepen 1/2
Tel: 015-3694106
E-mail: a.verbeek@octant.nl

Aanwezig groep 1/2 C: maandag, ondersteunt groepen 1/2 op dinsdag, woensdag

Anne Vernooij

Leerkracht groep 1/2 C
Tel: 015-3694106
E-mail: a.vernooij@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Ilse van den Munckhof

Leerkracht groep 3A
Tel: 015-3694106
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Mariëtte van Lawick

Leerkracht groep 3B
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.lawick@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Krijna Francooijs

Leerkracht groep 3B
Tel: 015-3694106
E-mail: c.francooijs@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag

Kim Good

Leerkracht groep 4A
Tel: 015-3694106
E-mail: k.good@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Monique van Eekert

Leerkracht groep 4B en groep 6
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.eekert@octant.nl

Aanwezig: maandag (groep 4B), donderdag en vrijdag (groep 6)

Daniëlle van Spengen

Leerkracht groep 4B
Tel: 015-3694106
E-mail: d.van.spengen@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Marlies Ridderhof

Leerkracht groep 5
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Marijn Leeflang

Leerkracht groep 5
Tel: 015-3694106
E-mail: m.leeflang@octant.nl

Aanwezig: dinsdag, woensdag

Heleen Prins

Leerkracht groep 6
Tel: 015-3694106
E-mail: h.prins@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

Eddie Holwijn

Leerkracht groep 7
Tel: 015-3694106
E-mail: e.holwijn@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Sylvia Rijntjes

Leraar in opleiding groep 7

Aanwezig: dinsdag

Femke Jekel

Leerkracht groep 8
Tel: 015-3694106
E-mail: f.jekel@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

Petra van Eendenburg

Leerkracht groep 8
Tel: 015-3694106
E-mail: p.van.eendenburg@octant.nl

Aanwezig: woensdag, donderdag

Jessey Spaans

Leraar in opleiding
Tel: 015-3694106

Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

Mirjam

Gastvrouw
Tel: 015-3694106

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag

Laura Volkering

Leerkracht
E-mail: l.volkering@octant.nl

Laura heeft momenteel verlof en komt later in het schooljaar weer terug

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Natasja van Os

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Tel: 015-3694106
E-mail: N.van.Os@octant.nl

Aanwezig: maandag

Leerlingondersteuning

Levien Verdoorn

Onderwijsassistent
Tel: 015-3694106
E-mail: l.verdoorn@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdagochtend

Administratie

Miranda Vernaven

Management assistent
Tel: 015-3694106
E-mail: m.vernaven@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Overige specialisaties

Marlies Ridderhof

Specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: m.ridderhof@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Kim Good

Specialist begaafdheid
Tel: 015-3694106
E-mail: k.good@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag donderdag, vrijdag

Mariette van Lawick van Pabst

Specialist taal
Tel: 015-3694106
E-mail: m.van.lawick@octant.nl

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag